if_photoif_put_inmenu
PlastOk
Зателефонуйте нам!
+38 (066) +38 (066) 926-22-32 Показати
+38 (098) +38 (098) 926-22-32 Показати

Вироби з полікарбонату

11 вересня 2017

 ТЕПЛИЦІ ЗІ СТІЛЬНИКОВОГО (сотового) ПОЛІКАРБОНАТУ.

 

            В Україні теплиці з полікарбонату набирають широкої популярності, так як з"являється розуміння переваг теплиць зі стільникового полікарбонату і користуються  неабияким попитом, адже ціни на цей полікарбонат  помірні, але він має високі теплоізоляційні якості та високу міцність. Швидкий монтаж - лиш зігнути лист і надійно закріпити його в землі, гофрована структура забезпечує стікання води, висока міцність - витримує град та механічні пошкодження.

Теплиця  - це металевий каркас, на який прикріплюються листи полікарбонату. перевагами і є те, що таку теплицю не треба розбирати на зимовий період часу, конструкція не вимагає фундаменту, така теплиця недорога, світло вільно проходить до рослин.

 Гарантія 10 років і більше.

            До комплектації входять: каркас, покриття ( може бути полікарбонат, плівка або термотент). Великий вибір теплиць - фермерські, дачні, арочні, одно або двосхилі, різних розмірів.

  

 

ЗЕНІТНІ ЛІХТАРІ З ПОЛІКАРБОНАТУ

     Світловий день у ваших будинках, промислових приміщеннях та розважальних закладах буде значно довший. Змонтувати їх можна просто і легко любої конфігурації на будь-яких дахах. Більш ефективні вони на останньому поверсі або ж  по поверхні землі. Бажаєте економити на вентиляції, електроенергії і потребуєте багато світла - то це ваш вибір.Вони можуть бути глухими і такими, що відкриваються. Перевагу мають ті , що відкриваються. Ви відмовитися від примусової вентиляції, а світло пощирюється рівномірноі, ліпше ніж бокове. Найкраще підійде полікарбонат монолітний або стільниковий (сотовий). Зенітний ліхтар - це готовий елемент покрівлі (рама, що кріпеться на дах),  а кріплення гарантують повну герметичність і міцність

   Дашки З ПОЛІКАРБОНАТУ        

Найпоширеніший вид козирка. Їх споруджують над входом в багатоповерховий будинок, приватний будинок, офіс, банк, бізнес-центр, магазин і т.д. Колір підбирають під колір даху будівлі, а каркас, виконаний із застосуванням художнього кування, на який дугою кріпиться полікарбонат, виглядає дуже гарно і естетично. 

  

 

АЛЬТАНКА З ПОЛІКАРБОНАТУ

       Недорогий, але досить естетичний варіант споруди. Форма  може бути різноманітною: багатогранна з купольним дахом, квадратна з чотирьохскатним дахом, прямокутна з дугоподібною дахом і т.д. Переваги  очевидні, бо її не треба фарбувати, вона не гниє, їй не страшні складні  погодні умови.

  

 

НАВІС З ПОЛІКАРБОНАТУ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ

         Немає місця або бажання будувати громіздкий гараж? Вихід один - побудувати навіс з полікарбонату для автомобіля!  У випадку, коли бракує місця і фінансів для будівництва гаража, то  не забудьте перед воротами залишити місце, на якому необхідно зробити навіс з полікарбонату.  Вам  не доведеться постійно заганяти машину в гараж, а достатньо просто поставити її  під навіс з полікарбонату.  

  

НАВІС ДЛЯ БАСЕЙНУ З ПОЛІКАРБОНАТУ

          Оптимальне рішення проблеми!   Листя, порохи  і різні комахи не потраплять у воду. Полікарбонат є відмінним термоізоляційним матеріалом, який при наявності підігріву в басейні,  дасть можливість купатися в басейні навіть взимку. Полікарбонат відмінно підходить для розсувних і зсувних конструкцій.

 

Пропозиції використання полікарбонату  спрямовані на те, щоб полегшити і зробити максимально комфортним життя людей.  Не варто забувати, що він не тільки дарує комфорт, але і незабутні естетичні та візуальні відчуття.

Полікарбонат - правильний вибір

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×